Image0

10.04.2016 |

Pauza / KULTURA I FILM

Izvor: Akta.ba

Održana manifestacija "U susret proljeću" u Pionirskoj dolini

Ove godine, pored oblačnog vremena, Pionirska dolina okupila je djecu i njihove roditelje, te im omogućila mnoge aktivnosti, radionice i nezaboravnu zabavu uz prigodne poklone sponzora.

Agencija Newevent d.o.o. Sarajevo sa poslovnim partnerima šestu godinu zaredom organizirala je projekt “U susret proljeću” u Pionirskoj dolini u nedjelju 10. aprila 2016. sa početkom od 10 sati.

Ove godine, pored oblačnog vremena, Pionirska dolina okupila je djecu i njihove roditelje, te im omogućila mnoge aktivnosti, radionice i nezaboravnu zabavu uz prigodne poklone sponzora.

Uz veliki broj hostesa i animatora obučenih u kostime Miki Mausa, Mini Mausa, Shreka, mnogo muzike (karaoke), igara i izložbi, posjetitelji su obišli i životinje i šetali kroz dolinu. Poseban događaj bio je turnir “Ljudskog čovječe ne ljuti se” i Violetina utrka beba.

"Agencija Newevent trudi se organizirati nešto dodatno u Pionirskoj dolini i okupiti djecu i njihove roditelje i omogućiti im druženje. Realizirali smo razne igre, izložbe osnovnoh škola Kantona Sarajevo i imali i mađioničara koji se potrudio zabaviti djecu, a i odrasle", istakao je za portal Akta.ba Jasmin Mehaković, organizator ispred agencije Newevent.

"Ovo je postala tradicionalna manifestacija kojom želimo, zajedno sa agencijom Newevent, podijeliti poklone svim našim vjernim posjetiteljima kao znak zahvalnosti, jer Pionirsku dolinu godišnje posjeti pola miliona posjetitelja. Uz dječiji program, želimo da ovaj dan bude sretan i veseo. Pionirska dolina jedini je zoološki vrt u BiH i jedina oaza koja privlači omladinu gdje ima zabave, rekreacije i edukacije", ponosno je izjavio upravnik rekreativno zabavnog centra "Pionirska dolina" Esad Tajić za Akta.ba.

M.I.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI