ANFAS SAJAM

23.12.2021 |

Najave / SAJMOVI I IZLOŽBE

Izvor: Akta.ba

Ambasada Turske poziva privrednike na sajam i Buyer mission program u Antaliji

Ambasada Turske obavještava privrednike iz BiH da će od 18. do 21. januara naredne godine u Antaliji biti održan Sajam prehrambenih proizvoda i hotelske opreme.

Ambasada Turske obavještava privrednike iz BiH da će od 18. do 21. januara naredne godine u Antaliji biti održan Sajam prehrambenih proizvoda i hotelske opreme ANFAS, a u okviru njega i programi "Buyer Mission".

Tokom programa "Buyer Mission", koji su planirani u od 17. do 20. januara, biće održani "B2B" bilateralni susreti sa turskim privrednicima, saopćeno je iz Vanjskotrgovinske komore BiH. 

Zainteresovane kompanije mogu aplikacione formulare dostaviti Kancelariji ekonomskog savjetnika Ambasade Turske u Sarajevu najkasnije do 6. januara na broj faksa: 033/208-562 ili putem maila saraybosna@ticaret.gov.tr.

Kancelarija će kontaktirati samo one kompanije koje budu izabrane za učešće u programu, navedeno je u saopštenju.

Učesnici programa obavezni su da poznaju jedan od tri strana jezika - engleski, njemački ili francuski, te trebaju posjedovati ovlaštenje za odlučivanje o kupovini.

Više informacija i formular za učešće u programu nalazi se na web-stranici VTK BiH.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI